Послуги приватним клієнтам

Користувачами послуг КУА „Клас Ессет Менеджмент” для приватних клієнтів є успішні та заможні люди, які розуміють важливість фінансового ринку у збережені та примноженні власних заощаджень. Для приватних інвесторів, які через брак часу та відсутність достатнього рівня відповідної кваліфікації не мають змогу самостійно оперувати на ринку цінних паперів, Компанія пропонує вкладати кошти в пайові фонди під її управлінням.

Кошти фондів, що знаходяться під управлінням Компанії, вкладаються професійно підготовленими інвестиційними менеджерами в різні класи та типи фінансових активів. Таким чином, ставши учасником фонду, завдяки механізму спільного інвестування, Ви маєте змогу отримувати стабільну дохідність при меншому рівні ризику. 

Кожен приватний клієнт може вибрати для себе інвестиційну стратегію, яка найбільше відповідає його підходам до інвестування. Виходячи з інвестиційних уподобань та фінансових можливостей потенційних учасників, фахівці компанії запропонують оптимальне рішення  для досягнення індивідуальних фінансових цілей. 

Купуючи інвестиційні сертифікати пайових фондів, Ви отримуєте надійного партнера та постійного фінансового консультанта в особі КУА „Клас Ессет Менеджмент”.

 

Увага! При прийнятті рішення про придбання цінних паперів інвестиційних фондів, Ви як потенційний інвестор маєте пам'ятати, що ані компанія з управління активами, ані держава, НЕ гарантують Вам заздалегідь визначену дохідність Ваших інвестицій.

Це пояснюється тим, що на відміну від вкладень в банківські депозити, Ви не кредитуєте фінансову установу на взаємно погоджених умовах, а виступаєте в якості повноправного інвестора фондового ринку, приймаючи на себе всі існуючі ризики. Проте більш високі ризики потенційно здатні забезпечити значно більшу прибутковість Ваших інвестицій у порівнянні з депозитними вкладами.