VIP-обслуговування

Якщо Ви плануєте інвестиції в корпоративні права українських компаній в обсязі 2 000 000,00 (два мільйона) гривень і більше, Компанія з управління активами "Клас Ессет Менеджмент" пропонує інвестиційний продукт "VIP інвестиції".

Особливістю даного продукту є те, що для Вас розробляється індивідуальна стратегія здійснення інвестування та реєструється окремий інвестиційний фонд (тип та вид фонду визначається виходячи з Вашої інвестиційної стратегії ).

Крім того, в процесі супроводження інвестиції, за Вами закріплюється індивідуальний інвестиційний менеджер, в обов'язки якого входить супроводження тільки Вашого Фонду. При бажанні, Ви маєте змогу приймати активну участь в прийнятті інвестиційних рішень по управлінню фондом.

Інвестиційний продукт "VIP інвестиції" поєднує в собі переваги, що законодавчо створені для інститутів спільного інвестування та індивідуальний підхід до Ваших вимог .

Якщо у Вас виникли додаткові запитання, зконтактуйте з нами. Наші експерти детально та компетентно дадуть відповіді на всі Ваші запитання.