Переваги спільного інвестування

Компанія з управління активами "Клас Ессет Менеджмент" пропонує Вам стати інвесторами пайових інвестиційних фондів, що знаходяться під управлінням нашої компанії.

Інвестиційні фонди є інструментами примноження капіталу шляхом об'єднання грошових коштів великої кількості інвесторів в єдиний інвестиційний пул. Такий шлях здійснення інвестицій в має велику кількість переваг, основними серед яких є наступні:

  • Інвестори мають можливість ефективно поєднувати інвестування зі своєю основною діяльністю, заощаджуючи свій час. Всю необхідну для максимальної ефективності інвестицій роботу проводять аналітики та інвестиційні менеджери компанії з управління активами.
  • За рахунок того, що кошти фондів інвестуються в велику кількість фінансових інструментів, досягається значний рівень диверсифікації активів інвестиційного фонду, а, відповідно, суттєво знижується ризик інвестиції. Інвестуючи такі кошти без допомоги інститутів спільного інвестування цього досягти майже неможливо.
  • Весь час, протягом якого Ваші кошти працюють в інвестиційному фонді, вони законодавчо звільнені від будь-яких податкових зобов'язань. Податкові зобов'язання виникають тільки після того, як Ви приймаєте рішення про вихід з фонду.
  • Турбуючись про захист інвестицій учасників фонду, держава чітко регулює діяльність компанії з управління активами, в тому числі в частині напрямків інвестування компанією Ваших коштів.
  • Додатковий контроль за діяльністю Компанії по управлінню активами провадиться незалежним Зберігачем активів фондів та аудиторською компанією. 

Однак, не дивлячись на всі перераховані вище переваги, при прийнятті рішення щодо участі у інвестиційному фонді слід враховувати, що ані компанія з управління активами, ані держава, НЕ можуть гарантувати потенційному інвесторові заздалегідь визначену дохідність можливих вкладень.